Opierając się upływowi czasu

SERWIS I NAPRAWA ZEGARKÓW ROLEX W SALONACH W.KRUK

Zegarki Rolex są projektowane i komponowane z myślą o ich trwałości. Od zaprojektowania zegarka Rolex do momentu, gdy opuści on warsztat, na każdym etapie rozwoju i produkcji czasomierza liczy się ten sam krytyczny wymóg: jakość. W rezultacie nie ma limitu czasu nałożonego na poprawne funkcjonowanie zegarka Rolex, przekazywanie go z pokolenia na pokolenie i nadawanie mu więcej niż jednego życia.

POZWÓL POPROWADZIĆ SIĘ EKSPERTOWI

Okres pomiędzy jednym a drugim serwisem to lata, w których zegarek wymaga dokładnej uwagi. Jako Autoryzowane Centrum Serwisowe Rolex salon W.Kruk dba o to, by oferować usługi posprzedażowe najwyższej klasy. Dzięki nadzwyczajnym standardom i poziomowi ekspertyzy naszych zagarmistrzów Twój zegarek Rolex może dalej działać, a upływający czas nie zakłóci jego dokładności, ani nie wpłynie negatywnie na jego zachwycający wygląd.

SERWIS ZEGARKA ROLEX W SALONIE W.KRUK

W.Kruk z dumą należy do światowej sieci zegarmistrzów przeszkolonych przez markę Rolex i wybranych ze względu na bezkompromisowy profesjonalizm i ekspertyzę. Pracujemy, przestrzegając Procedur Serwisowych Rolex, które zapewniają zgodność każdego zegarka opuszczającego pracownię Rolex z jego oryginalną funkcjonalnością i estetyką.

Rolex authorised service

TWOJE AUTORYZOWANE CENTRUM SERWISOWE

Zegarmistrzowie naszych zaawansowanych technologicznie pracowni przeszli odpowiednie szkolenia, gwarantujące najwyższą jakość ich usług, która także jest regularnie poddawana ocenie przez markę Rolex. Od dostosowania długości bransolety, do renowacji zabytkowego zegarka – każdą usługę serwisową zegarka Rolex można bezpiecznie powierzyć salonowi W.Kruk.

PROCEDURY SERWISOWE ROLEX

Procedura serwisowa marki Rolex została stworzona, by zapewnić każdemu zegarkowi opuszczającemu pracownię Rolex zgodność z jego oryginalna funkcjonalnością i estetyką. Podczas serwisu dokonujemy szczegółowego przeglądu każdego mechanizmu, a koperta i bransoleta zegarka są zawsze polerowane, by mogły odzyskać pierwotny blask. Dokładność pomiaru czasu oraz wodoodporność również są poddawane rygorystycznym testom, by zagwarantować jakość i niezawodność, jakich naturalnie wymaga się od każdego zegarka Rolex.

Dowiedz się więcej

2-LETNIA GWARANCJA SERWISOWA

Po przejściu kompletnego serwisu Twój zegarek Rolex zostaje objęty 2-letnią Gwarancją Serwisową. Nie podlegają jej uszkodzenia powstałe w wyniku wypadku lub nieodpowiedniego obchodzenia się z zegarkiem. Jakakolwiek ingerencja przez osoby trzecie, nieautoryzowane przez firmę Rolex, dodanie innych części czy też wymiana jakichkolwiek elementów na nieoryginalne – niewyprodukowane przez firmę Rolex – unieważniają Gwarancję Serwisową.

Serwis zegarka Rolex

SKONTAKTUJ SIĘ Z W.KRUK

Kontakt

Przeglądaj